Kurzy pro dospělé

Barre Body
...

Barre body

Originální cvičení na tvarování postavy, které v sobě spojuje prvky baletu, pilates a jógy
Pondělí a Úterý
zumba
...

Zumba

Fitness-taneční program plný energie, zábavy a tance.
Středa 19:00 – 20:00
Fyzio fit
...

Fyzio fit

Zdravotní cvičení pro zdravá záda.
Čtvrtek 18:00 – 19:00
jóga
...

Antistresová jóga

Cítíte během dne vyčerpání, Váš tep stoupá při pomyšlení na Váš seznam úkolů? Pak jste tu správně......Pondělí 19:30 – 20:30
Antistresová joga
...

Ranní jóga

Naladíme se na své tělo i dech, rozhýbeme páteř a spojíme se se středem těla.
Čtvrtek 8:30 – 9:30
Latino Ladies - Latinsko americké tance
...

Latino Ladies - latinsko americké tance pro ženy

Chcete si zatančit a nemáte partnera? Nevadí partnera nepotřebujete!
Tento kurz pro vás připravujeme na září 2023
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Vstupné a rezervace lekcí

Abychom Vám zajistili místo na cvičení je nutné si lekci předem rezervovat. Jednotlivé lekce rezervujte přes systém „Rezervace lekcí“. Vstupné se hradí buď předplacenou permanentkou na 10 vstupů, nebo jednorázově v hotovosti na recepci Studia MuŠka.  Platnost permanentky jsou 3 měsíce od prvního vstupu na cvičení. Pro koupi a vystavení permanentky na kurzy pro dospělé vyplňte formuláře „Objednávka permanentky“  

Vybavení Studia MuŠka

Zrcadlový sál je vybavený podložkami a dekami, tedy je na vás, zda si chcete přinést svojí. Na místě si můžete si za poplatek půjčit ručník nebo zakoupit gumičku do vlasů nebo lahev s vodou. Ve Studiu je možné využít sprchy, k zapůjčení na recepci máme fén na vlasy. Pokud byste si chtěli zpříjemnit chvilku, vychutnejte si čaj či kávu v prostorách Studia MuŠka.

Celou nabídku cvičení pro ženy a aktuálních kroužků pro děti naleznete na hlavní stránce webu Studio MuŠka.

Lektoři kurzů pro dospělé

Zumba
Bára Janatová
Zuzana Fiala Jóga
Mgr. Ing. Zuzana Fiala
Zdravé cvičení Fyzio fit
Karolína Havlíková
Studio MuŠka

Studio MuŠka jsme otevřeli v lednu 2023 a navazujeme tak na hlubokou historii odpoledních kroužků v Mateřské umělecké školce MuŠka. Díky většímu prostoru jsme rozšířili nabídku odpoledních kroužků pro děti, tak i nové kurzy pro dospělé. Studio nabízí krásný taneční sál s velkými zrcadly a baletními tyčemi a také multifunkční výukovou místnost nejen pro hudební a výtvarné kurzy, ale také pro semináře. Studio MuŠka najdete na Praze 10 – Praha Petrovice, 5 min od metra Háje nebo v docházkové vzdálenosti z Horních Měcholup. Pro dospělé jsme přichystali kurzy jako je jóga, zumba, Fyzio fit, Barre Body a Latino Ladies. Na své si přijdou i Rodiče s dětmi. V blízké budoucnosti si u nás zacvičíte pilates, kruhový trénink i cvičení pro těhotné s porodní asistentkou.

Taneční zrcadlový sál Studio MuŠka
Taneční zrcadlový sál Studio MuŠka. V sále probíhá jóga, Barre Body, zumba, latinsko-americké tance, fyzio fit
Pronájem prostor

Hledáte prostor k dlouhodobému pronájmu pro pravidelné kurzy pro dospělé či semináře nebo k jednorázovému pronájmu pro uspořádání oslavy nebo natáčení videí? Nabízíme moderní prostory pro pestré využití. Taneční sál se zrcadly a víceúčelovou místnost s projektorem, hudebním a výtvarným vybavením. Prostory ve Studiu MuŠka si lze také pronajmout. Prostory pronajímáme jednorázově i dlouhodobě. Podrobné informace o pronájmu najdete zde.

Provozovatelem Studia MuŠka je Mateřská škola umělecká – MuŠka, IČO 01416715, www.muskaskolka.cz