fbpx
 

Časté dotazy

Kroužky pro děti a Cvičení pro ženy

Na této stránce najdete nejčastější odpovědi na otázky Kroužky pro děti a cvičení pro ženy
ve Studiu MuŠka. Kdybyste svou odpověď zde nenašli, neváhejte se nás kontaktovat
telefonicky 777474050 nebo na info@studiomuska.cz

Taneční kroužek
Barre Body - Cvičení pro ženy
Jak se přihlásím do systému?
Systém využívají jako dospělí k rezervaci a rušení lekcí, tak i rodiče dětí z kroužků k přihlašování na kroužek o omlouvání absencí. Přihlášení do systému najdete v prokliku níže.
Kde mohu koupit kredity na lekce cvičení pro ženy?
Na našich webových stránkách v záložce rezervace vyberte lekci, na kterou se chcete přihlásit. Klikněte na přihlásit a přihlašte se. Zde si vyberete proklik Obchod. Kredity lze využít na všechy druhy cvičení ve Studiu MuŠka.
Do kdy se mohu odhlásit z lekce cvičení pro ženy?
V systému se můžete odhlásit nejpozději 6 hodin před začátkem lekce. Při pozdějším odhlášení se účtuje penalizace. Více informací najdete v Obchodních podmínkách Studia MuŠka
Přijmáte MultiSport karty?
Ano, ale je potřeba v záložce obchod registrovat svou kartu a složit deposit. Deposit je vratný a slouží jako záloha, v případě, že byste nedorazili na lekci.
Deposit se skládá ve výši kreditů, ve kterých si chcete zarezervovat lekce do budoucna. Tj, 200 kreditů 1 lekce, 400 kreditů 2 lekce, 600 kreditů 3 lekce,… V tomto případě 1 kredit = 1 koruna.
Deposit vám kdykoli na požádání vrátíme.
Můžeme si přijít vyzkoušet kroužek pro děti?
Studio MuŠka nabízí jednu ukázkovou hodinu. Než přijdete, je potřeba se zaregistrovat do kroužku a zaplatit kurzovné. Po první lekci se rozhodnete, zda se vá u nás líbí. Pokud ne, pošleme vám peníze zpět ponížené o jednu lekci.
Mají děti nárok na náhradu?
Děti mají během pololetí nárok na 2 náhrady. Náhrady se vybírají po řádně omluvené absenci. V systému v záložce náhrady si vybere z nabídky kroužků, kde si můžete nahradit lekci.
Jak omluvím dítě z kroužku?
Abyste mohli vybírat náhrady, je potřeba mít omluvené lekce předem v systému.
Přihlaste se do systému, v záložce rezervace přepněte na jméno dítěte a načtou se vám všechny lekce, na které je dítko přihlášené. Zde vyberete z termínů, kdy budete chybět a označíte zrušit. Po zrušení lekce máte nárok na náhradu.
Může být rodič s dítětem na kroužku?
Ne, po dlouholeté praxi nemáme dobré zkušenosti s přítomností rodiče při výuce. Proto jsme pro vás na recepci Studia MuŠka připravili obrazovku,  kde promítáme dění na kroužku. Na recepci můžete čekat na své dítko a dát si například dobrou kávu.
Jak se dostaneme do Studia?
Studio se nachází v městské části Petrovice na Praze 10. Dostanete se k nám chůzí z Horních Měcholup Praha 15 nebo ze stanice Háje Praha 4, která je vzdálená zhruba 5 minut. Dobrou dostupnost zajišťují také autobusové zastávky Nové Petrovice, Morseova nebo Jakobiho (autobusové linky 125, 183, 154, 240).
Parkování je možné na dvoře školky MuŠka a to z ulice Einstainova.

Provozovatelem Studia MuŠka je Mateřská škola umělecká – MuŠka, IČO 01416715, www.muskaskolka.cz