fbpx
 

Zumba Praha - zábavné cvičení v tanečním rytmu

Zumba Praha - Muška studio
Kurz pro dospělé
Zumba

STŘEDA
19:00 - 20:00

Potřebujete zlepšit svoji fyzickou kondici, ale běh ani jiná forma cvičení vám zatím nesedla? Přijďte na lekci zumby v Praze do našeho studia. Hravá a dynamická hudba, která tvoří nezbytný podkres a určuje rytmus po celou dobu lekce, vás jistě chytne a nebudete mít při jejím poslechu ani pocit, že cvičíte. Pokud se chcete opravdu uvolnit, chvíli na nic nemyslet a současně při tom se protáhnout a zatančit si, náš kurz Zumba Praha je tu přesně pro vás. Začínáme každou středu a zbývá nám ještě několik volných míst, tak se nám ozvěte.

Efektivita a účinky cvičení

Zumba Praha 15

Intervalový trénink, mezi který zumbu patří, je založen na střídání pomalejších a rychlejších sekvencí. Toto zajistí, že tělo si prakticky nemá kdy odpočinout, stále je udržováno v určité formě aktivity a při opakujících se dynamických intervalech, musí vždy vynaložit o něco více úsilí, aby je zvládlo.

 Zumba Praha ve volnočasovém studiu Muška jako efektivní fitness program v poměrně krátkém časovém horizontu:

  • Zumba je intenzivní taneční trénink, který zahrnuje různé pohyby a choreografie na energickou hudbu. Díky kombinaci kardiovaskulárního cvičení a intervalového tréninku se vaše fyzická kondice postupně zlepšuje. Pravidelné cvičení Zumby vám pomůže zvýšit vytrvalost, zlepšit svalovou sílu a pružnost.
  • Tím, že Zumba posiluje kardiovaskulární systém, podporuje zdraví srdce a cév. Během cvičení dochází ke zvýšení tepové frekvence a krevního oběhu, což přináší prospěch pro vaše celkové kardiovaskulární zdraví. Pravidelné cvičení Zumby může snížit riziko srdečních chorob a pomáhá udržovat zdravé hladiny cholesterolu a krevního tlaku.
  • Dalším přínosem cvičení ZumbY je uvolňování endorfinů, což jsou tzv. „hormony štěstí“. Během aktivního tanečního tréninku se tělo dostává do pohybu a vyplavují se endorfiny, které navozují pocit radosti, dobré nálady a snižují stres. Vyzkoušejte náš kurz Zumba Praha, při kterém se budete cítit energizování, osvěžení a plní pozitivních emocí.
Zumba v MuŠce

Lekce zumby je koncipována jako sekvence jednoduchých sestav, ke kterým se postupně mohou přidávat náročnější prvky. Je vhodná pro všechny bez ohledu na dosavadní zkušenosti s podobným typem cvičení. Využívají se taneční prvky známých latinsko-amerických tanců. Zapojuje se však celé tělo, včetně trupu a paží. Docílíte tím posílení a krásného vyrýsování celé postavy. Mimo to vyžaduje určitou míru soustředění na zapamatování jednotlivých sekvencí a koordinaci tanečních kroků se zapojením trupu a paží. 

Atraktivita cvičebního programu Zumba Praha je dána zejména hudbou, která dodává lekce tu správnou energii a náboj. Během cvičení si zkusíte známé taneční prvky jako jsou cha-cha, merenge, samba a další. Často se o zumbě říká, že jde o cvičení v přestrojení – hudba je natolik chytlavá, že můžete zapomenout i na to, že cvičíte.

Pokud chcete zažít skvělou zábavu a zároveň si procvičit tělo, zkuste Zumbu v Praze

V případě zumby jde o komplexní cvičení, které kombinuje všechny prvky fitness, mezi které patří kardio, zvyšování svalové kondice, flexibilita a rovnováha. Během cvičení dochází k intenzivnímu spalování kalorií a posilování středu těla.

Tento zábavný a energický trénink vychází z latinskoamerických tanečních stylů, jako je salsa, merengue, reggaeton a samba. V rámci jedné lekce Zumby se tančí na různé rytmické hudby, které motivují k pohybu a zvyšují radost z cvičení. Během cvičení Zumby dochází k intenzivnímu spalování kalorií. Dynamické tance a rychlé pohyby zapojují celé tělo a zvyšují tepovou frekvenci, čímž se podporuje kardiovaskulární kondice. Současně dochází k posilování svalů, zejména svalů nohou, stehen, břicha a zad.

Zumba pro všechny

Zumba je také skvělým způsobem, jak zlepšit flexibilitu a rovnováhu. Pohyby, které jsou součástí Zumby, zahrnují různé úrovně náročnosti, od jednoduchých až po pokročilé. Tím se umožňuje účastníkům adaptovat cvičení na svou úroveň a postupně rozvíjet své dovednosti. Každý může samozřejmě cvičit tak, jak potřebuje. Chceme, aby jste si cvičení s námi užili, proto vás nikdy do ničeho netlačíme a vždy bereme ohledy na vaše zkušenosti. 

Navíc, zumba je známá svou pozitivní atmosférou. Při cvičení Zumby v Praze ve volnočasovém studiu Muška se budete cítit uvolněně, zbavíte se stresu a na chvíli zapomenete na všechny starosti. Hudba, tance a energie ostatních účastníků vytvářejí příjemnou a motivující atmosféru. Náž kurz nazvaný “Zumba Praha” je tak skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zlepšit kondici, spálit kalorie a zároveň si užít zábavu. Bez ohledu na věk nebo fyzickou kondici, každý může najít radost v Zumbě a prožít úžasný taneční trénink plný energie a pozitivních emocí.

Přijďte na vlastní kůži vyzkoušet benefity, které tento fitness program přináší. Taneční párty v rytmu latinsko-amerických tanců začíná každou středu – Zumba Praha

https://studiomuska.cz/wp-content/uploads/2024/02/Screenshot_20240208_094936_Gallery-modified-320x320.png
Tereza Pleštilová
Lektorka

Naše další kurzy a cvičení pro ženy

Barre cvičení - Studio Muška

Barre Body

pro dospělé
Jóga - Ranní jóga Praha 15

Jóga

pro dospělé
kruháč Praha 15 - kruhový trénink

Kruháč

pro dospělé
zdravá záda, Fyzio fit cvičení pro ženy

Zdravá záda

pro dospělé
Ranní jóga

Ranní jóga

pro dospělé
bt_bb_section_top_section_coverage_image

V O L N O Č A S O V É

STUDIO MUŠKA

„Inspirace pro volný čas dětí i dospělých“

Provozovatelem Studia MuŠka je Mateřská škola umělecká – MuŠka, IČO 01416715, www.muskaskolka.cz