fbpx
 

Příměstské tábory
Praha 15

Příměstský tábor v MuŠce

Děti čeká každý týden nová prázdninová dobrodružství s kamarády a přitom se toho spousty naučí. Každý si u nás vybere ten správný příměstský tábor. Opět nás čeká léto plné hudby, angličtiny, výtvarky a tance!  To vše na krásné školní zahradě, v prostorách Studia MuŠka nebo s těmi menšími dětmi v soukromé mateřské umělecké školce MuŠka.

I letos jsme pro vaše děti připravili oblíbené příměstské tábory v MuŠce. Tentokrát díky novým skvělým prostorům máme příměstské tábory nejen pro věkovou skupinu 3-7 let ale také pro větší děti 7-12 let. Děti se můžou těšit na lektory, které ze Studia MuŠka již znají. Na příměstských táborech se potkají s Janou Sofií Stránskou, Petrovou Vychytilovou, Michalem Křístkem a dalšími …

Náš skvělý zkušený pedagogický tým a inspirativní prostředí Studia MuŠka či soukromé školky MuŠka Vám zaručuje to nejlepší pro Vaše děti! Máme rádi individuální přístup nejen ve školce, na kroužkách pro děti, ale také právě na příměstských táborech. Děti budou rozděleny do 2 skupin dle věku a dovedností. 

Nabízíme:

  • hudební příměstský tábor
  • výtvarný příměstský tábor
  • taneční příměstský tábor
  • anglický příměstský tábor
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Jak probíhá příměstský tábor a stravování?

Snažíme se být s dětmi co nejvíce venku, užíváme si sluníčka a čerstvého vzduchu. Děti jsou často na naši rozlehlé zahradě školky nebo chodí do nedalekého Hostivařského parku. Na výukové lekce jsou děti v tanečním sále Studia MuŠka nebo v prostorách školky MuŠka.

Svačinky dětem připravuje naše zkušená paní kuchařka, která vyrábí domácí pribináčky, křupavé toustíky a mnoho skvělých pomazánek. Staráme se o to, aby děti dostávaly vždy pestrou a vyváženou stravu obohacenou o produkty zdravé výživy, bio potravin a aby v jídelníčku nechybělo ovoce a zelenina. Obědy dovážíme certifikovanou společnosti vhodnou pro děti.

Cena za týden je 4200,- Kč

Strava na den je 100,- Kč – děti 3-6 let
Strava na den je 120,- Kč – děti 7-12 let

Stravné se účtuje zvlášť, zpětně po skončení tábora, dle skutečně odchozených dnů.

Platební podmínky

Rezervace je závazná po zaplacení příměstského tábora ve výši 4200,- Kč (nejpozději do 7. dnů od přihlášení) za každý Vámi zvolený týden. Platbu prosím provádějte na účet 22662208/5500. Do zprávy napište jméno dítěte, termín zvoleného týdne.

Kde nás najdete?

Příměstské tábory se konají na adrese: Edisonova 27/21, Praha 15 – Petrovice. Je to na hranici Praha 4 (Háje) Praha 11 a Praha 10. Najdete nás co by kamenem dohodil blízko oblastem Horní Měcholupy, Háje, Uhříněves, Dolní Měcholupy.

Přihlašování – Příměstské tábory v MuŠce

Na příměstské tábory se přihlásíte skrze rezervační systémJe nutné se v rezervačním systému nejprve poprvé registrovat. Pokud k nám již chodíte kroužky pro děti nebo na cvičení pro ženy,  přístup do systému již máte.

Přihlašování již v plném proudu! Omezená kapacita!

Příměstský tábor v Praze

Storno podmínky

Storno podmínky příměstských táborů (pokud tábor zruší rodič):
Při zrušení tábora více než 60 dnů před zahájením – vracíme celou částku tábora.
Při zrušení tábora méně než 60 dnů a více než 30 dnů vracíme 65%.
Při zrušení tábora mezi 30. a 15 dnem před zahájením vracíme 50% z ceny tábora
Při zrušení tábora méně než 15 dnů před zahájením náleží 100% z částky provozovateli tábora

V případě, že se příměstské tábory neuskuteční z důvodů zrušení ze strany Studia MuŠka, vrátíme Vám všechny platby ve 100 % výši zpět.

Kudyznudy.cz - nejlepší začátek výletu

Provozovatelem Studia MuŠka je Mateřská škola umělecká – MuŠka, IČO 01416715, www.muskaskolka.cz