fbpx
 

Zumba

Zumba Praha - Studio MuŠka

Zumba přináší mnoho dalších benefitů, jako je zlepšení nálady, snížení stresu a posílení sebevědomí. Skvěle se hodí jako forma taneční terapie, která propojuje tělo, mysl a duši. Je to skvělýzpůsob, jak si užít pohybu a propojit se s vlastními emocemi a energií.

Pokud hledáte způsob, jak si užít pohybu a zlepšit svou kondici, zumba je pro vás skvělou volbou a nemusíte být extra zkušenými tanečníky. Zumba je pro všechny, a to je její kouzlo!

Tereziny lekce se vyznačují jednoduchými kroky bez složitých choreografií. Jde spíše o propojení se s rytmem hudby a naladěním se na tělo. Specifickou části Tereziných lekcí je takzvaná freestyle písnička, při které není důležité, co se děje kolem nás, ale vnímáme, co se děje v nás a necháme se unášet proudem hudby a vyplavených endorfinů. Je to skvělý způsob, jak se propojit s hudbou, svým tělem a vyjádřit svoji individualitu a kreativitu během cvičení. Studio MuŠka nabízí cvičení Zumba pro ženy z okolí Praha 15, Praha 10 a Praha 4

Zumba je skvělým způsobem, jak spojit pohyb a zábavu. Zumba je energetická, posiluje svaly a zlepšuje koordinaci. Díky hudbě plné rytmů, jako jsou salsa, merengue, cumbia, reggaeton a další jezumba velmi zábavná a motivující.
Při zumbě se nejen náramně pobavíte, ale také spálíte spoustu kalorií a zlepšíte svou kondici. Je to skvělý způsob, jak si vybudovat fyzickou kondici a současně dobít baterky dobrým pocitem a pozitivní energií. Zumba je vhodná pro lidi všech věkových kategorií a úrovní fyzické kondice, protože každý může cvičit vlastním tempem a intenzitou.
Úhrada lekce z kreditů:

175,- Kč (4000 kreditů za 3500,- Kč)
180,- Kč (2000 kreditů za 1800,- Kč)

(Kredity lze využít na všechny druhy cvičení)

200,- Kč Jednorázový vstup
Platí se na recepci před lekcí přesná částka v hotovosti

Na tuto lekci přijímáme kartu Multisport

Jak koupit kredity a vytvořit rezervaci s Multisport najdete zde.

Kurz pro dospělé
Zumba

STŘEDA
19:00 - 20:00

Rezervace lekcí

Abychom Vám zajistili místo na lekci, prosíme o vytvoření rezervace

Zde jsou klíčové prvky Zumby:
  1. Hudba: Zumba využívá různé hudební žánry, jako je latinsko-americká hudba (salsy, merengue, reggaeton), hip-hop, pop, a mnoho dalších. Hudba je rytmická a motivující, což pomáhá udržet energii během cvičení.
  2. Tanec: Zumba spojuje taneční kroky z různých stylů s fitness cvičením. Tyto tance jsou jednoduché a snadno pochopitelné, takže i lidé bez tanečních zkušeností se mohou zapojit.
  3. Intervalový trénink: Zumba často zahrnuje intervalový trénink, kdy dochází ke střídání vysoce intenzivních tanečních kroků s krátkými obdobími odpočinku nebo nižší intenzity.
  4. Skupinová Dynamika: Skupinová dynamika a podpora ostatních účastníků mohou pomoci udržet motivaci.
  5. Celková Kondice: Zumba má za cíl zlepšit celkovou kondici těla, včetně kardiovaskulárního zdraví, vytrvalosti, koordinace a flexibility.
  6. Zábava: Jedním z hlavních prvků Zumby je zábava. Lidé mají tendenci zapomínat na cvičení, protože se baví tancem a hudbou.

To vše najdte u nás na cvičení Zumba Praha 15 – Petrovice. Tak neváhejte a přijďte si zatancovat a zlepšit svojí náladu

https://studiomuska.cz/wp-content/uploads/2024/02/Screenshot_20240208_094936_Gallery-modified-320x320.png
Terka Pleštilová
Lektorka

Zumba

Lektorkou kurzů Zumby je Terka Pleštilová.

Naše další kurzy

Barre cvičení - Studio Muška

Barre Body

pro dospělé
Jóga - Ranní jóga Praha 15

Jóga

pro dospělé
kruháč Praha 15 - kruhový trénink

Kruháč

pro dospělé
https://studiomuska.cz/wp-content/uploads/2023/09/zdrava-zada-modified.png

Zdravá záda

pro dospělé
Ranní jóga

Ranní jóga

pro dospělé
bt_bb_section_top_section_coverage_image

V O L N O Č A S O V É

STUDIO MUŠKA

„Inspirace pro volný čas dětí i dospělých“

Provozovatelem Studia MuŠka je Mateřská škola umělecká – MuŠka, IČO 01416715, www.muskaskolka.cz