VÝTVARNÁ DÍLNA pro děti od 6 do 10 let

keramika vytvarka

V příjemném prostředí se děti seznámí se základy perspektivy, kompozicí obrazu, s kouzlem kresby, malby, koláže, možností nekonečného kombinování technik, teorie barev a míchaní odstínů, učí se práci se světlem. Proces tvorby není vnímán jako plnění úkolu s důslednou orientací na finální dílo, ale důraz je kladen na uměleckou komunikaci, autenticitu, podporování spontaneity dětí, učení se formou prožitků a způsob jejich přijímání, posilování empatie, sdílení a sebepoznání.

Výtvarné vyjadřování každého člověka je jedinečné a široké spektrum aktivit, které výtvarné umění zahrnuje, dětem už v nejútlejším věku umožňuje projevit svoji individualitu. Ve výtvarném kroužku nabízíme dětem možnost vyzkoušet si práci s tradičními i neobvyklými materiály a proniknout do tajů nejrůznějších výtvarných technik, jimiž zábavnou formou podněcujeme přirozenou zvídavost a nápaditost dětí, rozvoj prostorové představivosti, fantazie, kreativity, estetického cítění, smyslového vnímání a talentu.

cena 3420,- Kč (2. pololetí 19 lekcí, 60 minut)

VÝTVARNÁ DÍLNA

děti od 6 do 10 let
PONDĚlÍ
17:30 - 18:30

Kurzy začínají v týdnu od 9.1.2023. V případě volného místa, lze do výtvarného kroužku pro děti nastoupit po domluvě i během pololetí.

https://studiomuska.cz/wp-content/uploads/2022/10/Vychytilova-e1667225135249.png
Bc. Petra Vychytilová
Lektorka

Výtvarná dílna

Lektorkou Výtvarné dílny pro děti od 6 do 10 let je skvělá výtvarnice, kreslířka, spisovatelka a arteterapeut Bc. Petra Vychytilová

pondělí 17:30 – 18:30

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Provozovatelem Studia MuŠka je Mateřská škola umělecká – MuŠka, IČO 01416715, www.muskaskolka.cz