Cvičení rodičů/prarodičů s dětmi ve věku
1 až 2 roky

Cvičení s rodiče s dětmi

Součástí kurzu je také muzikoterapie, rytmika a živá hudba, lidové, umělé písně i autorské texty. Používáme zobcovou i příčnou flétnu, ukulele, orffovy nástroje, melodický xylofon. U batolátek dbáme na logopedickou prevenci, rozvíjení slovní zásoby a podporujeme zdravé sebevědomí. Zapojíme děti do jednoduchých her, kde spolupracují s ostatními. Na závěr nebo v průběhu lekce lektorka připraví aktivity na rozvoj jemné motoriky. Společně je budeme motivovat k lepším individuálním i společným výkonům.

Permanentka: 10 vstupů 1500,- Kč

Jednorázový vstup 180,- Kč
Platí se lektorovi před lekcí přesná částka v hotovosti

Cvičení pro rodiče s dětmi je velmi oblíbená aktivita dětí i maminek. V první části lekce zaměřujeme naši koncentraci především na rozvoj zraku a sluchu. Budeme zpívat, říkat básničky za doprovodu hudby a pohybu. V druhé části se soustředíme na psychomotorický rozvoj. Právě dobrá psychomotorika dětem hodně usnadní život. Je to propracovaná vědní disciplína s vědeckými základy. Jde o formu pohybové aktivity zaměřené na prožitek z pohybu. Vede k poznávání možností vlastního těla i okolního světa. Cílem psychomotoriky je bezděčné prožívání radosti z pohybu, hry a vytvoření bio-psycho-sociální pohody člověka, poukazuje na těsné spojení a souvislost psychických a motorických prožitků. K dispozici máme mnoho cvičebních pomůcek k rozvoji jemné i hrubé motoriky.

Cvičení rodiče s dětmi
1 - 2 roky
PONDÉLÍ
14:30 - 15:15
ÚTERÝ
08:30 - 09:15
https://studiomuska.cz/wp-content/uploads/2022/10/Vychytilova-e1667225135249.png
Bc. Petra Vychytilová
Lektorka

Cvičení rodičů s dětmi ve věku 1 až 2 roky

Lektorkou cvičení pro děti je naše dlouholetá úžasná malířka, spisovatelka a všestranná hudebnice Bc. Petra Vychytilová. „Těším se na každé miminko a jeho rodiče, prarodiče a kohokoli dalšího, kdo si s ním přijde s chutí zacvičit“ Lektorka kurzu Bc. Petra Vychytilová

Pondělí 14:30 – 15:15 – lekce budou začínat až únoru při dostatečném počtu zájemců

Úterý 8:30 – 9:15 – kurz právě začal

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Provozovatelem Studia MuŠka je Mateřská škola umělecká – MuŠka, IČO 01416715, www.muskaskolka.cz