fbpx
 
Cvičení pro rodiče s dětmi

Hudebně pohybový kroužek
pro rodiče s dětmi od 6 - 12 měsíců- lezci

Cvičení pro rodiče s dětmi 1-2 roky, kroužky pro děti, Studio MuŠka

Kroužek pro rodiče s dětmi je velmi oblíbená aktivita dětí i maminek. Tento kurz je pro děti, které svět objevují lezením. V první části lekce zaměřujeme naši koncentraci především na rozvoj zraku a sluchu. Budeme zpívat, říkat básničky za doprovodu hudby a pohybu. V druhé části se soustředíme na psychomotorický rozvoj. Právě dobrá psychomotorika dětem hodně usnadní život. Je to propracovaná vědní disciplína s vědeckými základy. Jde o formu pohybové aktivity zaměřené na prožitek z pohybu. Vede k poznávání možností vlastního těla i okolního světa. Cílem psychomotoriky je bezděčné prožívání radosti z pohybu, hry a vytvoření bio-psycho-sociální pohody člověka, poukazuje na těsné spojení a souvislost psychických a motorických prožitků. K dispozici máme mnoho cvičebních pomůcek k rozvoji jemné i hrubé motoriky.

Cena 2600,- Kč

Hudebně pohybový kroužek pro děti 6-12 měsíců - lezci
PÁTEK
09:30 - 10:15

Součástí kurzu je také muzikoterapie, rytmika a živá hudba, lidové, umělé písně i autorské texty. Používáme zobcovou i příčnou flétnu, ukulele, orffovy nástroje, melodický xylofon. U batolátek dbáme na logopedickou prevenci, rozvíjení slovní zásoby a podporujeme zdravé sebevědomí. Zapojíme děti do jednoduchých her, kde spolupracují s ostatními. Na závěr nebo v průběhu lekce lektorka připraví aktivity na rozvoj jemné motoriky. Společně je budeme motivovat k lepším individuálním i společným výkonům.

S sebou na kroužek: pohodlné oblečení, pití

Kurzy začínají v týdnu od 8.3.2024 a končí 16.6.2024. V případě volného místa, lze do kroužku pro děti nastoupit po domluvě i během pololetí.

Kroužky neprobíhají během státních svátků a v týdnu 15.-19.4.2024

Registrace spuštěna. Možno nastoupit i během pololetí dle volné kapacity.

https://studiomuska.cz/wp-content/uploads/2022/10/Vychytilova-e1667225135249.png
Bc. Petra Vychytilová
Lektorka

Hudebně pohybový kroužek pro děti

Lektorkou cvičení pro děti je naše dlouholetá úžasná malířka, spisovatelka a všestranná hudebnice Bc. Petra Vychytilová. „Těším se na každé miminko a jeho rodiče, prarodiče a kohokoli dalšího, kdo si s ním přijde s chutí zacvičit“ Lektorka kurzu Bc. Petra Vychytilová

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Provozovatelem Studia MuŠka je Mateřská škola umělecká – MuŠka, IČO 01416715, www.muskaskolka.cz